Malá upomienková amnestia pre deti!

Pandemická situácia narušila bežný život knižnice a jej tradičný vzťah s čitateľmi.
Chceme vyjsť v ústrety mamám a otcom našich detských čitateľov a uľahčiť im ťažkú situáciu v kovidovej dobe.
AKO?
Odpustíme upomienky deťom do 15 rokov najbližšie dva týždne!
Ak deti nestihli vrátiť knihy do knižnice včas a vytvorila sa im upomienka, majú možnosť urobiť tak bez jej úhrady.
KEDY? Od 12.4.2021 do 23.4.2021 preberieme požičané knihy a upomienky im odpustíme.
Deti si môžu vypožičať ďalšie krásne knihy, príbehy, odporúčané čítanie, odbornú literatúru.

Veríme, že všetci ostatní si predĺžili výpožičky osobne, telefonicky alebo cez online katalóg,  resp. vrátili knihy včas.
Náš bibliobox slúži na tento účel nepretržite!