Nová stránka Krajskej knižnice v Žiline

Z prieskumu spokojnosti čitateľov vyplynula požiadavka na novú a prehľadnejšiu internetovú stránku. Táto stránka sa začala rodiť už o niečo skôr a sme hrdí, že je konečne spustená.

Spolu s novým dizajnom stránky prichádzame aj s úplne novým logom pre našu knižnicu, ktoré vzniklo na základe spolupráce so Súkromnou strednou umeleckou školou v Žiline.  Študenti dostali požiadavku na vytvorenie návrhov loga pre knižnicu. Na základe diskusie s odborníkmi z oblasti bolo vybrané víťazné logo. Autorom nového loga knižnice je študent posledného ročníka Róbert Púček, ktorý je mladou nádejou slovenského moderného grafického dizajnu.