Ako vlk NEzožral Červenú Čiapočku

Predĺžený termín uzávierky projektu do 27. marca 2019.

Milé deti,

kde bolo, tam bolo, boli raz traja „bratia“, ktorí žili v lese. Mali veľké zuby a pazúre a preto sa ich každý bál. Žili skryto a málokto  poznal ich skutočný život. Napísalo sa o nich mnoho rozprávok a príbehov. My sa tento rok pozrieme na tie o vlkovi. Je skutočne taký zlý? Zjedol starú mamu, Červenú Čiapočku a mnoho iných? Ak sa chcete dozvedieť pravdu, zapojte sa do nášho projektu.

Napíšte rozprávku, báseň, komiks, nakreslite obrázok vlka, alebo vypracujte projekt o vlkovi.  V apríli bude v Krajskej knižnici otvorenie výstavy týchto prác, ktorej  súčasťou budú besedy, prednášky, zážitkové čítania či tvorivé dielne o vlkovi.

Uzávierka projektu je 27.3. 2019

Na vaše práce sa tešíme na adrese:
Úsek literatúry pre deti a mládež
Krajská knižnica v Žiline
A. Bernoláka 47, 011 77 Žilina.

HESLO NA OBÁLKE: Príbehy troch šeliem
Prípadné otázky posielajte na e-mail: deti@krajskakniznicazilina.sk
Projekt  organizuje: Krajská knižnica v Žiline a Národný park Malá Fatra,
autor ilustrácie – Ružena Babicová – Naive Art Rosie

Ďalšie informácie v tlačovej správe NP Malá Fatra.