Detské leto v knižnici – 5. týždeň

Piknik v parku – Včelár Jožko

Pre našich malých čitateľov 1+ si pripravíme na piaty týždeň letných prázdnin podujatie o včelárovi Jožkovi.  Stretneme sa v utorok  30. júla o 9:30 v parku za Krajskou knižnicou v Žiline. V prípade nepriaznivého počasia sa stretneme v našom novom detskom kútiku na detskom oddelení.

Prečítané leto – o včelách

Ku každej téme prečítaného leta je pripravený výber kníh pre deti od 5 rokov. V piatom týždni leta si pre našich čitateľov  pripravíme podujatie o včelách. Pripravíme si  rôzne tvorivé aktivity, hry a zážitkové čítanie. Tešíme sa na vás v stredu 31. júla o 13:00.

Tvorivé dielne – krokodíl z korálikov

Vo štvrtok 1. augusta o 10:30 si na Tvorivých dielňach pre deti aj dospelých vytvoríme krokodíla z korálikov. Deti, ktoré sa budú chcieť zúčastniť podujatia, len v sprievode zákonného zástupcu.