Ilustrácia

Výstava žiakov odboru propagačné výtvarníctvo. Módna kresba, architektonické vizualizácie, príbehy, ilustrácie architektúry, pojmové mapy, kresba, maľba a grafika, to všetko by sa dalo zhrnúť pod pojem ilustrácia. Na prízemí v Krajskej knižnici v Žiline si môžete pozrieť zaujímavú výstavu prác študentov Súkromnej školy umeleckého priemyslu, ktorá predstavuje široké spektrum problematiky ilustrácie študentov z odborov propagačné výtvarníctvo, propagačná grafika a grafický priestorový dizajn. Výstava sa koná ako jedna z aktivít osláv 10. výročia vzniku Súkromnej školy umeleckého priemyslu v Žiline.