Aktuálne informácie z knižnice

V tomto náročnom období, spojeným so šírením epidémie a víkendovým testovaním sa Vám snažíme byť dispozícii v maximálnom možnom rozsahu.

Pokiaľ to umožnia celospoločenské podmienky a vy budete mať negatívny výsledok testovania, radi Vás privítame v otvorenej centrálnej knižnici už od pondelka 2.11.2020 od 12:00 z dôvodu organizačného a personálneho zabezpečenia prevádzky po testovaní obyvateľstva.

Pobočky Vlčince a Hájik  – otvorené od utorka 3.11.2020 v bežných otváracích hodinách.

Pobočky Trnové Strážov, Bytčica, Solinky –  zatvorené.

Tvorba upomienok ostáva naďalej pozastavená do 8.11.2020. Knihy môžete vrátiť cez bibliobox.