Výstava Vianoce 2020

Vianoce 2020 – výstava vianočných machových dekorácií a ikebán. Všetky dekorácie vytvorila autorka Daniela Zimmerová, známa aj pod svojou značkou PERIDA (výstava je predajná). Výstava nám bude spríjemňovať predvianočný čas v Krajskej knižnici v Žiline od 27. novembra do 22. decembra 2020.

Súčasťou výstavy bude aj tombola. Finančné prostriedky z tomboly budú použité na zakúpenie vianočných darčekov pre seniorov v domove sociálnych služieb v Žiline. Za tombolový lístok v hodnote 5€ môžete na konci decembra získať jednu z 3 vianočných dekorácií od Daniely Zimmerovej – PERIDA alebo jeden z 3 balíčkov vien od OZ Brána poznania (plátená taška, kniha čínskych výrokov a zápisník s výrokmi o čítaní).