Týždeň slovenských knižníc aj v iných knižniciach

Týždeň slovenských knižníc si pripomíname každoročne, rok 2021 nie je výnimkou.

Ako uvádza Slovenská asociácia knižníc Týždeň slovenských knižníc sa z dôvodu pandemickej situácie presunie do ONLINE prostredia a preto sa všetky aktivity budú realizovať iba virtuálne. Videá a zaujímavosti SAK a SSKK nájdete aj na FB@slovenskaasociaciakniznic. Video z otvorenia Týždňa slovenských knižníc 2021 nájdete tu.

Slávnostné otvorenie Týždňa slovenských knižníchttps://www.facebook.com/watch/?v=247807963621082

Je nás počuť je spoločná aktivita knižníc v Žilinskom kraji v rámci Týždňa slovenských knižníc 2021, ktorú organizuje Oravská knižnica Antona Habovštiaka v Dolnom Kubíne. Budeme všetci v 1 deň a v 1 hodinu čítať z okien knižníc pre ľudí do ulice. Budeme čítať súčasných slovenských aj svetových autorov, ale aj výber z klasiky. Budeme vysielať NAŽIVO, streamovať, čítať do rozhlasu, z okien… FB@oravskakniznica.