31 detí prečítalo spolu takmer 100 000 strán!

Milí naši čitatelia,

skončilo sa leto a s ním aj naša súťaž Leto s knihou. Veľmi nás potešilo, že ste sa do nej zapojili toľkí. Radi by sme ocenili všetkých, ale to nie je možné a tak sme vybrali dvoch najlepších.

Vo vekovej kategórii 6 – 10 rokov zvíťazila Katarína Tóthová, ktorá počas leta prečítala skoro 8 000 strán. Vo vekovej kategórii  11 – 15 rokov sa víťazkou stala Sára Šimeková, ktorá počas prázdnin prečítala viac ako 12 000 strán. Rozhodli sme sa udeliť aj mimoriadnu cenu Samuelovi Pražiakovi, ktorý nám k prečítaným stranám poslal aj pekné obrázky.

Milí výhercovia, ceny na vás budú čakať v knižnici na detskom oddelení do 22. septembra 2021. Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do našej súťaže. Tešíme sa na vás v knižnici.