Knižnica bude otvorená od 10.12.2021 v režime OP

Knižnica bude od zajtra otvorená v režime OP (očkovaní, po prekonaní Covid-19).

Svoje objednávky môžete aj naďalej realizovať cez službu odloženie dokumentu v katalógu http://katalog.krajskakniznicazilina.sk/Carmen/, objednaním mailom (pre objednanie odbornej literatúry píšte na email kniznica@krajskakniznicazilina.sk, beletriu si objednávajte na adrese sluzby@krajskakniznicazilina.sk, literatúru pre deti a knihy v anglickom jazyku na adrese deti@krajskakniznicazilina.sk) alebo telefonicky: 041/723 30 90 alebo 041/764 56 22.

Po rezervované a objednané knihy si môžete prísť, len ak spĺňate protokol OP (očkovaní,  po prekonaní Covid-19). Objednávky kníh svojim čitateľom knižnica ponúka bezplatne (rezervácie sú spoplatnené 0,50 €/ks).

Vstup do knižnice je povolený len s respirátorom. Dočasne je pozastavená tvorba upomienok.

Knihy môžete vrátiť prostredníctvom Biblioboxu.

2 komentáre k “Knižnica bude otvorená od 10.12.2021 v režime OP”

1. Dobrý deň.
    Dala som si odložiť knižku Nezblázni sa, mamička cez katalóg Carmen. Teraz je v stave čakajúci odloženie. Môžem si pre ňu prísť alebo mám čakať na nejaký potvrdzujúci mail?
    Ďakujem
    Alexandra