Knižnica v živote dieťaťa – V. ročník

Pozývame Vás na  praktický workshop: Knižnica v živote dieťaťa – V. ročník: Prezentácia zážitkových príkladov dobrej praxe v záujme podpory čítania a rozvoja čitateľskej gramotnosti u detí. Odborné podujatie z verejných zdrojov podporili Fond na podporu umenia (hlavný partner) a Žilinský samosprávny kraj.

Termín konania: 16. 11. 2022 o 8:45 (prezentácia účastníkov od 8:00)
Miesto konania: Krajská knižnica v Žiline, Ul. A. Bernoláka 47, Žilina

Program podujatia nájdete na plagáte..

Na podujatie je nevyhnutné sa prihlásiť prostredníctvom elektronického formulára: Prihlasovací formulár: Knižnica v živote dieťaťa – V. ročník (Prosíme o prihlásenie do 11.11.2022)