Výstava Vianoce 2022

Vianoce pre seniorov – 3. ročník

Výstava vianočných machových dekorácií a ikebán. Všetky dekorácie vytvorila autorka Daniela Zimmerová, známa pod svojou značkou PERIDA (výstava je predajná). Výstava bude spríjemňovať predvianočný čas v Krajskej knižnici v Žiline do 22. decembra 2022.

Kúpou dekorácie a dobrovoľným príspevkom podporíte dobrú vec. Každý prispievateľ dostane tombolový zlosovateľný lístok. Budeme losovať tri výherné tomboly 22.12.2022 o 16:30 v Krajskej knižnici v Žiline. Výsledky a čísla vylosovaných výhercov budú zverejnené na sociálnych sieťach a výhru si môžete vyzdvihnúť v Krajskej knižnici v Žiline.