Kniha Horného Považia 2022

Krajská knižnica v Žiline v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja v spolupráci s regionálnymi novinami MY Žilina  ako hlavným mediálnym partnerom a ďalšími partnermi: Žilinak, TV Severka a Knižná revue, vyhlasuje 17. ročník čitateľskej súťaže Kniha Horného Považia 2022.

Nominovať knihy môže čitateľská verejnosť, autori, zostavovatelia, redaktori, vydavatelia, kníhkupci či distribútori kníh. Do súťaže môžu byť zaradené knihy vydané v roku 2022, sú späté s regiónom Horného Považia tematicky, alebo osobou autora textovej či obrazovej časti a bolo im pridelené ISBN (pravidlá súťaže). Knihy budú rozdelené do dvoch súťažných kategórií: beletria a odborná literatúra.

Nominácie sa prijímajú v termíne od 23. januára do 28. februára 2023.

Online nominačný list môžete vyplniť na tejto adrese: https://forms.gle/mGv8gspCMT58tcAKA

Prípadne môžete nominačný list doručiť:

Autori nominovanej publikácie, zostavovatelia, redaktori, vydavatelia, kníhkupci a distribútori kníh jeden výtlačok nominovanej publikácie spolu s nominačným listom doručia osobne alebo poštou na adresu knižnice.

Nominované knihy budú postupne predstavované mediálnymi partnermi, na internetovej stránke knižnice a Žilinského samosprávneho kraja a v čase od 28. februára do 15. apríla 2023 budú vystavené v knižnici.

O výsledkoch súťaže rozhodne čitateľská verejnosť. Kniha s najväčším počtom hlasov získa titul Kniha Horného Považia 2022. Heslo súťaže „nominuj – hlasuj – vyhraj“

Vložiť komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.