Tvorivý klub – marec

plagátJarný obrázok z 3D papierových kvetov

Jar sa pomaly blíži a privoláme ju do našich domovov aj vytvorením tejto dekorácie. Príďte si s nami vytvoriť jarný obrázok, ktorý obohatíme origami motýľom. Privítajte s nami jar vo štvrtok 14. marca o 13:45.

plagátTupovanie – krajina (večerný tvorivý klub)

Tupovanie je ľahká a perfektná technika na vytváranie krásnych obrazov. Technika je vhodná aj pre začiatočníkov a pomocou nej si môžete vytvoriť podklad pre ďalšie obrazy, prípadne využiť túto techniku na zdobenie krabíc, tričiek a šatiek. Vyskúšajte si tupovanie v knižnici stredu 27. marca o 16:00. Na Večerný tvorivý klub je nutné vopred sa prihlásiť cez formulár: https://forms.gle/JHjPBHgeLsojsTKL9. Poplatok za materiál je 3 €.

plagátKošík na veľkonočné vajíčka

Nemáte ešte vyrobený košík na veľkonočné vajíčka? Spoločne si ho z papiera vyrobíme vo štvrtok 28. marca o 13:45 v Krajskej knižnici v Žiline. Košík v tvare kvietku si budete môcť vziať domov.

Na tvorivé kluby je nutné sa vopred prihlásiť emailom: tvorivedielne@krajskakniznicazilina.sk. Podmienkou je platný čitateľský preukaz do Krajskej knižnice v Žiline.