Tvorivý klub – apríl

Kvetináč maľovaný bodkami

4. apríla o 13:45 si ozdobte kvetináč maľovaním bodkami. Bodkovaná technika je vo svete aj u nás veľmi populárna. Bodkujú sa nie len mandaly, ale aj hrnčeky, kamienky a ďalšie dekoratívne predmety. Bodkovanie je maliarska technika, pri ktorej maliar nepoužíva tradičné ťahy štetcom. Namiesto toho vytvára obraz pomocou bodiek. Vytvorenie obrazu je veľmi jednoduché a zvládne ho aj menej zručný maliar. Stačí len trochu trpezlivosti a sústredenia. Odmenou vám bude jedinečné originálne dielo.

plagátKrajina suchým a mastným pastelom (večerný tvorivý klub)

Touto technikou si ukážeme kresbu krajiny a tí odvážnejší si budú môcť vyskúšať nakresliť aj portrét. Tieto stretnutia sú vo forme amatérskych dielní, na ktorých kreslíme alebo maľujeme na vybranú tému a predstavujeme rôzne techniky, spôsoby ich využitia pri výtvarnej tvorbe. Pridajte sa k nám v stredu 24. apríla o 16:00 v Krajskej knižnici v Žiline.

Tvorenie z korálok

Na Tvorivom klube 25. apríla o 13:45 si vyrobíme 3D draka z korálok a drôtu.

Na Tvorivé kluby je nutné sa vopred prihlásiť e-mailom: tvorivedielne@krajskakniznicazilina.sk. Podmienkou je platný čitateľský preukaz do Krajskej knižnice Žilina.

Vložiť komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.