Tvorivý klub – jún

plagátOzdoby do kvetináča

Zapojte sa do našej tvorivej dielne, kde premeníme bežné polystyrénové misky na krásne dekorácie pre vaše kvetináče! Na stretnutí, vo štvrtok 6. júna o 13:45 v Krajskej knižnici v Žiline, sa naučíte ako vytvoriť originálne ozdoby, ktoré oživia každý kút vašej záhrady alebo domova.

Kvetináč maľovaný bodkami

plagátPoznáte bodkovanú techniku? Viete že,  je vo svete i u nás veľmi populárna? Bodkujú sa nie len mandaly, ale aj hrnčeky, kamienky a ďalšie dekoratívne predmety. Bodkovanie je maliarska technika, pri ktorej maliar nepoužíva tradičné ťahy štetcom. Namiesto toho vytvára obraz pomocou bodiek. Vytvorenie obrazu je veľmi jednoduché a zvládne to aj menej zručný maliar. Stačí len trochu trpezlivosti a sústredenia. Odmenou vám bude jedinečné originálne dielo. Tešíme sa na vás vo štvrtok 20. júna o 13:45 v Krajskej knižnici v Žiline.

Kresba uhlíkom (večerný tvorivý klub)

plagátNa piatom stretnutí, v stredu 26. júna o 16:00 v Krajskej knižnici v Žiline, sa vrátime ku suchým technikám. Povieme si o rôznych možnostiach  a nakreslíme portrét alebo krajinu umelým uhlíkom a rudkou. Stretnutia prebiehajú vo forme amatérskych dielní, na ktorých kreslíme alebo maľujeme na vybranú tému, predstavujeme rôzne techniky a spôsoby ich využitia pri tvorbe. Poplatok za materiál je 3 €.

Na Tvorivé kluby je nutné sa vopred prihlásiť e-mailom: tvorivedielne@krajskakniznicazilina.sk. Podmienkou je platný čitateľský preukaz do Krajskej knižnice Žilina.

Vložiť komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.