Letná čitateľská výzva 2018

Bojíš sa, že sa budeš v lete nudiť? Máme pre teba výzvu! Letnú. A hlavne čitateľskú.

My, knihovníci, vyzývame vás, mladších čitateľov, o to, kto prečíta viac strán. Trúfaš si?

Súťažiť budeme v dvoch kategóriách: mladšej (6-12 rokov) a staršej (13-19 rokov). Svoje prečítané knihy si budete zapisovať do Čitateľského zápisníka, ktorý nájdete v našej knižnici. Máme však podmienku. Aspoň jedna kniha, ktorú v lete prečítate sa musí venovať nášmu mestu: Žiline.

A keď už o nej aj niečo prečítate, budeme radi, keď niektoré zaujímavé miesta aj navštívite. Môžete nám o nich (ale aj o iných knihách) niečo napísať, nakresliť, urobiť fotku… Vaše letné zážitky budeme zbierať na sociálnych sieťach s #lcv2018.

Podrobné pravidlá Letnej čitateľskej výzvy 2018.

Čitateľský denník si môžete stiahnuť.

Tak a teraz šup, čítať.