Ľadové e-leto

Máte vo svojom súkromnom fonde len klasické knihy a túžite mať aj prvú elektronickú?
Chcete si doplniť svoju zbierku elektronických kníh?

Nebaví vás nosiť na dovolenku plnú tašku kníh? Krajská knižnica v Žiline vám v tom pomôže.

Ako na to?
Zapojte sa do našej súťaže, ktorá má leto aj v názve. Ľadové e-leto, ktoré práve začíname, môže skončiť kópiou románu Dievča v ľade od Roberta Bryndzu práve vo vašom prenosnom zariadení.

Ak si stiahnete aspoň jednu knihu z online katalógu knižnice http://katalog.krajskakniznicazilina.sk/Carmen/ v období od 1.7.2018 do 31.7.2018, dostanete sa do žrebovania a pri troche šťastia je e-kniha vaša.

Výsledky žrebovania zverejníme do 15. septembra  2018 a meno výhercu, ktorý získa prístupový kód ku e-knihe, nájdete na www.krajskakniznicazilina.sk . Výhercu budeme kontaktovať aj e-mailom.
Keďže je súťaž verejná, účasťou na súťaži nám poskytujete súhlas so zverejnením Vášho mena.

Súťaž realizujeme vďaka spoločnosti Palmknihy – eReading s.r.o., ktorá elektronické knihy sprístupňuje aj prostredníctvom webového katalógu Krajskej knižnice v Žiline vo forme 28 dňových výpožičiek. Viac informácií nájdete v časti venovanej E-knihám.

Primrznime toto leto spolu – k dobrej elektronickej knihe!