Deň Vlka v Krajskej knižnici v Žiline

Deň Vlka v Krajskej knižnici v Žiline

ŠOP SR, Správa NP Malá Fatra, Škola ochrany prírody, Varín a Krajská knižnica v Žiline, v spolupráci s neziskovou organizáciou Zmysel života vás srdečne pozývajú na Deň Vlka, ktorý sa uskutoční 3.4.2019  v Krajskej knižnici v Žiline.

Podujatie je zavŕšením projektu „Ako Vlk nezožral Červenú Čiapočku“, ktorý je súčasťou trojročného cyklu „Príbehy troch šeliem“.

Súčasťou bude výstava prác detí všetkých vekových kategórií. Môže to byť rozprávka, báseň, komiks, výtvarná práca, alebo projekt o vlkovi. Termín odovzdania prác predlžujeme 27.3.2019. Práce doručte osobne na detské oddelenie Krajskej knižnice v Žiline alebo poštou na adresu knižnice s heslom „ Príbehy troch šeliem“.

Program podujatia 3. apríla:

Doobedňajšie bloky pre vopred prihlásené kolektívy detí.

9:00 – 10:00 – zážitkové čítanie pre najmenších „Po stopách vĺčika“ (MŠ) – obsadené

10:30 – 11:30 –  zážitkové čítanie pre najmenších „Po stopách vĺčika“ (MŠ)

Objednávanie: podujatia@krajskakniznicazilina.sk

17:00 – 18:00 – Vlci v Malej Fatre: beseda pre verejnosť s  Mgr. Tomášom Flajsom zo Správy NP Malá Fatra

Možno príde aj Červená čiapočka!