Knižnica (nielen) z domu – január

Aj na prvý mesiac nového roka 2021 – január, sme si pre vás pripravili online podujatia, ktoré nájdete na našej webovej stránke, Facebooku: Krajská knižnica v ŽilineKrajská knižnica v Žiline – deti alebo na Youtube Krajskej knižnice v Žiline.

14.1.2021 Etika a etiketa 2: Základy komunikácie
Pokračovanie prvého dielu zaoberajúceho sa etikou a etiketou. Rozprávať tak, ako nám ústa narástli? Mať nabrúsený jazyk? To nie, radšej budeme dodržiavať pravidlá slušnej a úctivej komunikácie!

21.1.2021 Vytvor si záložku
Spoločne si vyrobíme záložku do knihy z farebného papiera. Potom ju môžete len tak niekomu darovať a určite ňou potešíte všetkých knihomoľov v rodine.

28.1.2021 Najznámejšie zakázané svetové romány 20. storočia
Povieme si niečo o najslávnejších zakázaných svetových dielach, o tom, prečo boli zakázané, o čom sa v nich písalo a aký bol ich ďalší osud.