Knižnica bude zatvorená od 19.12.2020

Milí čitatelia,

dovoľujeme si oznámiť Vám, že z dôvodu zhoršujúcej sa pandemickej situácie nebudete môcť v zmysle Uznesenia vlády SR od 19.12. 2020 do 10.1.2021 navštíviť našu knižnicu, ani jej pobočky.

V tomto období  bude vytváranie upomienok zastavené, už existujúce upomienky nebudú navyšované.

Odporúčame Vám využívať online služby knižnice (výpožičky e-kníh – cez online katalóg knižnice si môžete stiahnuť bezplatne e-knihy z portálu Palmknihy; vypracovanie rešerše po dohode mailom kniznica@krajskakniznicazilina.sk ; online podujatia).

V prípade záujmu o naše služby online formou Vás môžeme registrovať aj na základe platby za registráciu (v sume stanovenej aktuálnym cenníkom) zaslanej na účet knižnice v Štátnej pokladnici: 7000481379/8180 resp. IBAN SK20 8180 0000 0070 0048 1379

Registráciu, resp. inú požadovanú službu začneme realizovať potom, ako platba príde na účet knižnice. Pokiaľ by ste potrebovali urýchlenie požadovanej služby, môžete nám zaslať potvrdenie o realizácii platby z internetbankingu vopred.

Požičané knihy z centrálnej knižnice môžete vrátiť cez bibliobox.

Ďakujeme Vám za pochopenie.

V prípade ďalších zmien budeme podmienky a termíny priebežne aktualizovať.