Tréning pamäti

Krajská knižnica v Žiline v spolupráci s RÚVZ  sa tak ako po iné roky zapojí do tradičného celoeurópskeho podujatia – Medzinárodného týždňa mozgu. Keďže sa nemôžeme stretnúť v knižnici na spoločnom tréningu pamäte, privítame vás aspoň vo virtuálnom svete. Mnohí z nás i vás sme už dlhé mesiace doma, a to nám často prináša rezignáciu a nezáujem nielen o veci okolo, ale aj o seba a svoje potreby. Preto trénerky pamäti z Krajskej knižnice v Žiline pripravili krátky tréning pre všetkých, ktorí si chcú trošku ponamáhať svoju hlavu, ale aj rozhýbať svoje telo a zabaviť sa.

Video s tréningom pamäti zverejníme 19.marca na na našej webovej stránke, Facebooku: Krajská knižnica v Žiline a na Youtube Krajskej knižnice v Žiline.