Leto s knihou (detská čitateľská súťaž)

Ako stráviť svoj voľný čas cez prázdniny zmysluplne? Predsa s knihou v ruke. Siahnite po knihe a zapojte sa do detskej čitateľskej súťaže Leto s knihou, ktorú organizuje Krajská knižnica v Žiline.

Ako sa zapojiť? Stačí čítať knihy počas prázdnin a zapisovať si ich do čitateľského zápisníka (čitateľský zápisník na stiahnutie ; tlač: A4 z oboch strán). Súťaž bude prebiehať od 1. 7. 2021 do 31. 8. 2021 v dvoch kategóriách: od 6 – 10 rokov a od 11 – 15 rokov.

A čo treba urobiť potom? Vyplnený čitateľský zápisník donesiete do knižnice do 10. 9. 2021, alebo nám ho pošlete e-mailom: deti@krajskakniznicazilina.sk. Jeden šťastlivec z každej vekovej kategórie, ktorý prečíta najviac strán počas leta získa výhru v podobe vecnej ceny.

A ako nás presvedčíte, že ste knihu čítali? O prečítaných knihách nám môžete napísať vaše postrehy alebo nakresliť obrázok a priniesť ich do knižnice na detské oddelenie. Kresby i recenzie na konci leta vystavíme priamo na detskom oddelení.

 

 

Vložiť komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.