Digitálny čitateľský preukaz

V týchto dňoch knižnica začala postupne rozposielať emailom svojim čitateľom digitálne preukazy, ktoré si môžu stiahnuť cez aplikáciu Yourwallet a využívať namiesto klasického preukazu. Preukaz ukazuje vypožičané dokumenty a ich výpožičnú dobu, prepája ich s online katalógom a v blízkej budúcnosti ponúkne ďalšie funkcie.

Čitateľ, ktorý chce digitálny preukaz využívať musí mať platnú registráciu v našej knižnici. Ak máte o digitálny preukaz záujem, počkajte na email z knižnice, ktorý o preukaze informuje a žiada súhlas s poskytnutím osobných údajov.

Po odsúhlasení vám príde ďalší email s konkrétnym postupom, ako si stiahnuť digitálny preukaz. Potom si musíte stiahnuť aplikáciu Yourwallet do ktorej si digitálny preukaz nahráte.

Na digitálnej karte vidíte svoje výpožičky, výpožičnú dobu, linky na online katalóg, platnosť preukazu a môžete naň dostávať krátke oznamy.

Rozsah služieb dostupných cez digitálny preukaz sa bude postupne rozširovať.

3 komentáre k “Digitálny čitateľský preukaz”

Vložiť komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.