Vyhodnotenie súťaže Kniha horného Považia

V utorok 26. apríla 2022 o 16:00 bude v Krajskej knižnici v Žiline slávnostné vyhodnotenie čitateľskej súťaže Kniha Horného Považia 2021.

Kniha, ktorá získa najviac čitateľských hlasov, získa ocenenie Kniha Horného Považia 2021 (v kategórii beletria a v kategórii odborná literatúra). Na slávnostnom vyhodnotení súťaže budú z hlasujúcich vyžrebovaní traja výhercovia, ktorí získajú vecné ceny, predplatné týždenníka MY Žilinské noviny, zápisné v Krajskej knižnici v Žiline na 365 dní.

Obdoba čitateľskej súťaže prebieha aj v ostatných regionálnych knižniciach Žilinského kraja. Z víťazných publikácií  bude zostavená výstava, ktorá bude postupne putovať po všetkých  regionálnych knižniciach kraja.