Výstava 25. výročie Spojenej školy internátnej

Pozývame Vás na výstavu pri príležitosti 25. výročia založenia Spojenej školy internátnej v Žiline. Výstava odkrýva minulosť, súčasnosť, budúcnosť školy a zároveň prezentuje aktuálne učebné odbory: aranžér, fotograf, manikér-pedikér, cukrárska výroba, textilná výroba, inštalatér, pedikúra-manikúra, poľnohospodárska výroba – záhradníctvo, opatrovateľská starostlivosť, praktická škola. VO výchovno-vzdelávacom procese sa škola zameriava na oblasť výchovy v zdravotne znevýhodnenej populácie.

Slávnostné otvorenie výstavy sa bude konať 7. novembra o 10:00 v Krajskej knižnici v Žiline.