Medzinárodný deň darovania knihy a Valentín v knižnici

Krajská knižnica sa tento rok zapojila do Medzinárodného dňa darovania kníh, ktorý je 14. februára, práve na deň sv. Valentína. Určite máte doma knihy, ktoré ste prečítali a už sa k nim možno nikdy nevrátite. Dajte svojim knihám druhú šancu a darujte knihy do knižnice, ktoré sú vydané po roku 2020. Knižnica sa už postará o to, aby darované knihy našli svojich nových čitateľov. Ak knihy venujete knižnici v termíne od 14. do 18. februára, budete zaradený do žrebovania o darčekovú poukážku v hodnote 10€ a navyše dostanete zápisné zadarmo na celý rok do knižnice.

Tušíte ešte akú výhodu budete mať na sv. Valentína v knižnici? Počas dňa môžete zapísať svojho priateľa/ku do knižnice. Stačí, aby ste Vy boli čitateľom knižnice a Váš/a priateľ/ka dostane zápisné zadarmo na celý nasledujúci rok.