Nový platný cenník a upomienková amnestia

Krajská knižnica v Žiline aktualizovala svoj Knižničný a výpožičný poriadok spolu s cenníkom služieb a poplatkov s platnosťou od 12.4.2023.

V súvislosti s aktuálnou zmenou cenníka Vám ponúkame jedinečnú možnosť vrátiť do knižnice všetky knihy bez úhrady upomienky. Ponuka platí aj pre tých, ktorí majú knihy vypožičané dlhšiu dobu a hrozí im platba vysokej pokuty za nedodržanie výpožičnej doby. Anulovanie upomienky nie je automatické. Podmienkou je vrátenie kníh a požiadanie o anulovanie upomienky osobne alebo telefonicky. Amnestia platí od stredy 12.4.2023 do pondelka 17.4.2023. Po tomto termíne je Vaša žiadosť bezpredmetná.

Upozorňujeme Vás zároveň na nové poplatky a vyššie ceny upomienok od 12.4.2023.

Ďakujeme všetkým zodpovedným čitateľom, ktorí nám vracajú knihy a časopisy načas. Touto cestou nám pomáhajú sprístupniť žiadané dokumenty väčšiemu počtu záujemcov.