Letná čitáreň v parku

Letná čitáreň v Literárnom parku za knižnicou je už otvorená. Čítajte dennú tlač a knihy na čerstvom vzduchu. Literárny park za knižnicou slúži čitateľom a návštevníkom knižnice na oddych, deťom a mamičkám ako bezpečné miesto na hranie, dospelým na príjemné posedenie s priateľmi, a to priamo pod korunami stromov alebo na terase letnej čitárne. V čase priaznivého počasia sa park využíva aj ako miesto konania nielen podujatí pre deti a mládež (tvorivé hry a dielne, zážitkové čítanie, detské letá a detské letné tábory, pikniky v parku, šachové partie), ale je aj miestom konania podujatí pre dospelých (prezentácie kníh autorov, čítačky, hudobné podujatia).
Srdečne Vás pozývame do nášho Literárneho parku za knižnicou denne počas otváracích hodín knižnice.