Klub spoločenských hier

Máte radi spoločenské hry a ochotu učiť sa? Štvrtkové hranie spoločenských hier v knižnici sa opäť aktívne rozbieha! Ponúkame Vám dostatočne veľký priestor na hranie a stále sa rozširujúcu zbierku spoločenských hier. Môžete si doniesť aj vlastné spoločenské hry, ktoré nemáte s kým hrať. Vítaní sú profesionáli aj úplní začiatočníci vo veku od 5 rokov. Podmienkou je platný čitateľský preukaz do knižnice. Klub spoločenských hier bude bývať pravidelne, každý štvrtok od 15:00 do 18:00.

Príďte na úvodné stretnutie vo štvrtok 25. mája o 15:00 do Krajskej knižnice v Žiline.