Letná šachová súťaž

Máte radi šach a chcete si zmerať svoje sily aj s ostatnými? Počas letných prázdnin sa môžete zúčastniť súťaží v šachu v príjemnom prostredí Literárneho parku za Krajskou knižnicou v Žiline. Neváhajte a prihláste sa na termíny, ktoré budú v pondelok 10. júla od 10:00 do 14:00 a v stredu 2. augusta od 12:00 do 16:00. Súťaž je vhodná pre všetkých nadšencov od 5 rokov. Z dôvodu obmedzeného počtu záujemcov je nutné prihlásenie na email: podujatia@krajskakniznicazilina.sk.  Na termín 10. júl najneskôr do stredy 5. júla  a na termín 2. augusta najneskôr do piatka 28. júla.