Tvoja správna voľba

Mestská polícia v Žiline, Krajské riaditeľstvo policajného zboru v Žiline, Regionálny úrad verejného zdravotníctva v Žiline a Krajská knižnica v Žiline sa opäť spojili, aby pokračovali v projekte Tvoja správna voľba. Počas mesiacov apríl a máj 2023 boli  v  Krajskej knižnici v Žiline realizované aktivity určené pre žiakov 3. a  4. ročníka základných škôl. Prednášok sa zúčastnilo 421 žiakov.

Projekt bol zameraný na prevenciu kriminality, patologických javov, zneužívaniu psychotropných a omamných látok. Bol postavený tak, aby zaujal a odovzdal informácie žiakom tretích a štvrtých ročníkov základných škôl. Pomocou interaktívnych tabuli sa žiaci mohli dozvedieť množstvo potrebných informácii, ale aj povedať k tomu svoj detský názor.

Tešíme sa na spoluprácu aj ďalší rok.

Mgr. Jana Neslušanová, koordinátorka  kultúrno-výchovnej činnosti