Tvorivý klub – október

Servítková technika
Zaujíma vás servítková technika? Príďte sa s nami oboznámiť a naučiť ju! Čakáme na vás vo štvrtok 12. októbra o 13:45 v Krajskej knižnici v Žiline.

Vypaľovanie do dreva
Zaujíma vás umenie vypaľovania do dreva? Pridajte sa k nám 19. októbra o 13:45 v Krajskej knižnici v Žiline a naučte sa ako vytvoriť umelecké diela vypálením do dreva.

Papierové korále
26. októbra o 13:45 sa môžete snami naučiť vytvárať papierové korále. Objavte spolu s nami čarovný svet papierovej tvorby v Krajskej knižnici v Žiline.

Na tvorivý klub je nutné sa vopred prihlásiť emailom: tvorivedielne@krajskakniznicazilina.sk. Podmienkou je platný čitateľský preukaz do Krajskej knižnice Žilina.