4. nominácie na Knihu Horného Považia 2023

Do 29. februára 2024 máte možnosť nominovať knihy do súťaže Kniha Horného Považia 2023 – nominačný list. Nominované môžu byť knihy, ktoré boli vydané v roku 2023, sú späté s regiónom Horného Považia tematicky alebo osobou autora textovej či obrazovej časti a bolo im pridelené ISBN (pravidlá súťaže).

Online nominačný list môžete vyplniť na tejto adrese: https://forms.gle/pMmJZBHYtRpa4b5f9

fotoAktuálne sú nominované (nominované knihy):

• Ľubica Bátoryová – Klárka a Snehuľko
  • Zostavovateľky: Henrieta Moravčíková, Laura Krišteková – Správa o slovenskej architektúre
  • Zuzana Balašovová Donátová – Vážne-Nevážne II.
  • Marcela Poláčková – Zajtra
  • Vladimíra Krajčiová – Skúšky a priateľstvá zvieratiek
  • Dávid Dziak, Iveta Gal Drzewiecka (eds.) – Svetom COOLtových kníh pre deti. 100 + 1 tipov pre teba a pre mňa
  • Dávid Dziak, Iveta Gal Drzewiecka (eds.) – Svetom COOLtových kníh pre násťročných. 100 + 1 tipov pre teba a pre mňa
  • zostavovateľ Peter Šimko – Dejiny cestnej dopravy na Slovensku III
  • Martin Turóci, Dušan Lichner – Slovenské lesné železnice

6 komentárov k “4. nominácie na Knihu Horného Považia 2023”

• Dobrý deň, momentálne sa do súťaže knihy len nominujú. Hlasovanie bude spustené od 4.3.2024 prostredníctvom online formulára alebo vypísaním hlasovacieho lístka priamo v knižnici. S pozdravom, knižnica.