Žilina – mesto na Považí

plagátČo sa deti dozvedia o svojom meste? Spoločne sa vrátime do histórie, povieme si o najvýznamnejších budovách, stavbách, rodákoch a osobnostiach mesta a ukážeme si premeny Perly Považia, ako sa Žilina zvykla nazývať v historických knihách. Tešíme sa na vás v pondelok 11. marca o 9:00 v Krajskej knižnici v Žiline.  Podujatie je vhodné pre deti vo veku od 5 do 8 rokov.

Stretnutie býva každý druhý pondelok v mesiaci o 09:00, vždy na inú tému. Podujatie je určené pre deti od 5 do 8 rokov v domácom vzdelávaní. Podmienkou je platný čitateľský preukaz do Krajskej knižnice v Žiline.