Knižnica v pohybe

plagátZaujíma vás, ako funguje knižnica? Aké inovatívne služby ponúka? Príďte si vypočuť prednášku našich knihovníkov do Rosenfeldovho paláca. Krajská knižnica v Žiline má už takmer storočnú tradíciu a v našom meste je hlboko zakorenenou kultúrnou inštitúciou. Ak vás zaujíma zákulisie knižnice, aké inovatívne služby ponúka, ako vyzerá život knihy a aký je knihovnícky chlebíček, príďte sa porozprávať s knihovníkmi z Krajskej knižnice v Žiline. Tieto, ale aj ďalšie otázky, ktoré ste sa vždy chceli opýtať knihovníkov či príhody spoza pultu vám priblížia v utorok 26. marca o 17:00 v Rosenfeldovom paláci, vstupné: 3,00 Eur (dospelí ) / 2,00 Eur (študenti).