S rýchlorozkladacím stanom v Krajskej knižnici v Žiline

Rýchlorozkladací stan nám už dlho v knižnici chýbal. Slnko svieti, náš Literárny park je rozpálený a my CHCEME, aby ste mohli byť vonku. Máte radi knihy, ale páčilo by sa Vám sedieť s nimi medzi regálmi, keď je krásny slnečný deň a vonku cítiť vôňu kvetov a trávy? Nie! A práve príjemný chládok pod stanom z EXPODOMu nám v tom pomôže. Rozložíme ho rýchlo a Vy schovaní pred horúčavou si môžete užívať leto.

Prší a Vy si máte robiť starosti z letnej prehánky?  Predsa sa schováte pod naším novým stanom! Chvíľku počkáte  a svet je opäť zaliaty slnkom.

Ďakujeme firme Expodom a jej podpore, záhradný stan poteší knihovníkov, ktorí robia podujatia v parku Krajskej knižnice v Žiline, poteší jej veľkých i malých návštevníkov, privítajú ho deti, ich rodičia, priatelia, čitatelia.

Pri plánovaní aktivít v exteriéri už nemusíme myslieť na to, aké bude počasie.

So stanom z Expodomu budeme v bezpečí.