Kvalifikačný turnaj Hypergrid

Turnaj v novej stolnej hre pre dvoch hráčov! Nový fenomén, viacrozmerné dynamické piškvorky. Čisto logická hra s menej pravidlami ako šachy, kreatívna, vhodná i pre deti od 7 rokov.

Prihláste sa do kvalifikačného turnaja, ktorý sa uskutoční v sobotu 7. júla v Krajskej knižnici v Žiline. Preverte svoje mozgové závity, vyhrajte krásne ceny a postúpte ďalej na Majstrovstvá ČSR (14.7.2018 v Pardubiciach).

Kvalifikačnému turnaju bude predchádzať tréningové hranie v podobe prezenčného hrania priamo v Krajskej knižnici alebo v kultúrnom centre Stanica-Záriečie. Alebo príďte trénovať kedykoľvek v otváracích hodinách do Krajskej knižnice v Žiline.

Pre viac infomrácií a registráciu píšte na: 5thLine@centrum.cz