O okuliaroch

Detské leto v knižnici – O okuliarochO okuliaroch
Tvorivé dielne, zážitkové čítanie, kluby a pikniky. To všetko je pripravené pre vás a vaše deti v Krajskej knižnici v Žiline počas letných prázdnin. Tretí prázdninový týždeň sa porozprávame o priateľoch. V pondelok 16. júla o 10:00 na vás čaká tvorivá dielňa s čítaním o kamienkových kamarátoch. V utorok 17. júla o 13:00 sa pozrieme ako včely vyrábajú med. Dobrovoľníci z Univerzity tretieho veku nám dovolia vyskúšať si vlastnými rukami ako sa z plástov sťahuje med.  V stredu 18. júla o 10:00 bude tvorivá dielňa O priateľoch. Vo štvrtok 19. júla o 10:00 sa budeme hrať na klube spoločenských hier.