Cestovanie o piatej

Sú vám známe obce Telgárt a Zálesie, mestá Brezno a Hanušovce nad Topľou, či Hurbanova Ves? Na májovej cestovateľskej besede, vám knihovník Miloš Zvrškovec povie o nich viac.  Prezradíme vám len toľko, že  Hurbanova Ves, pomenovaná po známom slovenskom dejateľovi Svetozárovi Hurbanovi Vajanskom, sa stala asi najdramatickejším momentom Milošovho cestovania. Toto všetko a ešte oveľa viac sa dozviete počas besedy, ktorá ponúkne, okrem iného, jedinečné fotografie a zážitkové rozprávanie spolu s čítaním autentických denníkových zápiskov, o ktorých sa nikde inde nedočítate. Nenechajte si cestovanie ujsť v stredu 25. mája o 17:00 v Krajskej knižnici v Žiline.