Farebný svet – výstava

Výstava predstavuje paletu rôznych tém a techník, ktorým deti počas celého školského roka venovali svoju pozornosť. Do záverečnej výstavy s názvom Farebný svet výtvarných prác žiakov výtvarného odboru Súkromnej základnej umeleckej školy Ružová 1637, Žilina sa zapojili aj žiaci z jej elokovaných pracovísk na Limbovej a Lichardovej ulici. Výstavu tiež dopĺňajú práce členov občianskeho združenia Klub malých umelcov.

Príďte na vernisáž výstavy Farebný svet v pondelok 6. júna o 16:30 na detskom oddelení Krajskej knižnice v Žiline. Súčasťou vernisáže bude krátky program žiakov hudobného a tanečného odboru.