Zlatí paralympionoci v Žiline

Pozývame vás na výnimočné stretnutie so slovenskými paralympionikmi, účastníkmi ZPH Peking 2022, Alexandrou Rexovou (Zlatá paralympijská medaila v zjazdovom lyžovani ) a Alenkou Kánovou (členka parateamu v curlingu, Zlatá paralympijská medaila v stolnom tenise), ktoré sa uskutoční v stredu 8. júna o 16:30 v Krajskej knižnici v Žiline. Nenechajte si ujsť jedinečnú príležitosť stretnúť sa s týmito výnimočnými športovcami, ktorí sa aj napriek hendikepu nevzdali a dosiahli mimoriadne úspechy vo svete paralympijského športu a v reprezentácii Slovenskej republiky.

Beseda bude doplnená o výstavu výnimočných fotografií Romana Benického, ktoré priblížia atmosféru Paralympiády v Pekingu 2022.