Štipka soli – výstava

Nová výstava, kde vstúpite do sveta tvorby dvoch slovenských ilustrátoriek, Simony Hodoňovej a Alžbety Božekovej, ktoré sa venujú kreatívnej tvorbe, ilustrácii, grafike a dizajnu. Spojili svoje kreatívne sily, zaostrili ceruzky a vytvorili tento projekt, aby vám priniesli sériu ilustrovaných momentov z každodenného života, so štipkou humoru a štipkou radosti, ktorou si môžete ochutiť aj vy svoj každodenný život a pozrieť sa na veci z nových uhlov pohľadu. Je to tá štipka soli, ktorá robí život chutnejším a veselším. Vernisáž výstavy sa uskutoční v stredu 3. júna o 16:30 v Krajskej knižnici v Žiline.