British Reading Club – Robert Turner’s Revenge

Canadian author Lucy Maud Montgomery is best known for her book series about a red-haired orphan with great imagination – Anne of Green Gables. For our next meeting of British Reading Club we’ll read another one of her many works – Robert Turner’s Revenge. In this short story we’ll follow Robert to the town where he grew up and where he plans to exact a revenge on his childhood nemesis. You can come and discuss how it turns out on Tuesday, 28th of March 2023 at 5pm. We invite all the library members over 15 to come join our club. The meetings are held in English.

Kanadskú spisovateľku Lucy Maud Montgomeryovú najlepšie poznáme vďaka knižnej sérii o červenovlasej sirote s obrovskou predstavivosťou – Anne zo Zeleného domu. Na našom najbližšom stretnutí Britského klubu si prečítame jeden z jej mnohých ďalších príbehov – Pomsta Roberta Turnera. V tejto poviedke sa s Robertom vydáme do jeho rodného mesta, kde sa rozhodne pomstiť svojmu „úhlavnému nepriateľovi“  z detstva. Prísť sa porozprávať o tom, ako jeho plán nakoniec prebehne, sa môžete v utorok 28. marca 2023 o 17:00. Na stretnutie pozývame všetkých našich čitateľov od 15 rokov. Stretnutia Britského klubu prebiehajú v anglickom jazyku.

Vložiť komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.