O živote včiel a apiterapii v Krajskej knižnici v Žiline

V Krajskej knižnici v Žiline, inštitúcii v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja, sa uskutoční prednáška o živote včiel a apiterapii,  na ktorú Vás srdečne pozývame v stredu 24. mája o 17:00 hodine. Na prednáške Vám manželia Sobolovci z Radôstky porozprávajú o účinkoch včelích produktov a dozviete sa, ako pôsobia na zdravie človeka. Prezradia Vám,  čo je apiterapia a aké sú jej účinky a čím je pobyt v apidomčeku výnimočný. Očarujúci bude príbeh o tom, ako včely pomohli uzdraviť človeka z ťažkej choroby, ale aj mnohé iné zaujímavosti zo života včiel.  A nakoniec môžete ochutnať včelie produkty a dozvedieť sa o ich používaní v bežnom živote na podporu zdravia alebo pri liečení rôznych chorôb. Nielen to, ale oveľa viac Vás čaká na prednáške  manželov Sobolovcov, ktorí už roky obdivujú liečivú silu včiel.

Tešíme sa na Vašu účasť!

Mgr. Jana Neslušanová, koordinátorka  kultúrno-výchovnej činnosti