Sobotný piknik v Literárnom parku

Strávte s nami aj vy príjemné sobotné dopoludnie cez prázdniny v Literárnom parku za knižnicou. Cez prázdniny sa Krajská knižnica v Žiline rozhodla pre vás otvoriť Literárny park počas dvoch sobôt – 30. júla a 20. augusta v čase od 10:00 do 12:00 – a pripravila si pre vás program (tvorivé dielne, súťaže, športové a spoločenské hry). Vaše deti na chvíľu zabudnú na svet tabletov a mobilov a vy si pri nich v pokoji môžete prečítať knihu, noviny alebo časopisy a vypiť kávu. Literárny park je oddychovou zónou pre deti, ale aj dospelých.

Ukážeme spolu deťom, že knižnica je miesto , kde sa dá stráviť príjemný čas. A na záver vás čaká prekvapenie – spoznáte zákutia archívu a oddelení, kde sa počas bežného roka nedostanete.

Vstup na podujatie bude cez Literárny park za knižnicou. Počas sobotných podujatí knižnica neposkytuje knižničné a výpožičné služby.

3 komentáre k “Sobotný piknik v Literárnom parku”

  1. Bola som s detmi 30.7.2022 a bolo to velmi milé a príjemné. Aj napriek nepriaznivemu počasiu, to mali velmi dobre zorganizované. Deti si zašportovali, tvorili, precitali si rozpravku, niektoré deti si stavali aj veže z knih. Za mňa velmi príjemne strávené dopoludnie, deťom sa velmi pacilo a pre mňa to bolo tiež zaujímavé, dozvedala som sa vela zaujímavosti o knižnici.

    Odpovedať

Vložiť komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.