Budatínsky rínok

Remeselný jarmok, koncerty, komentované prehliadky, tvorivé dielne, divadlo a mnoho ďalších aktivít čaká návštevníkov na Budatínskom rínku. Obľúbené podujatie, ktorým sa končí hlavná sezóna v areáli Budatínskeho hradu sa bude konať v sobotu 15. 10. 2022 po dvojročnej prestávke.

Krajská knižnica v Žiline je súčasťou sprievodného programu – máme pripravenú besedu s Katarínou Mikolášovou a tvorivé dielne pre deti.

Hlavný program –  Pódium v areáli hradu

• oficiálne otvorenie podujatia a príhovory o 13.00
  • V8 band o 13.30
  • predstavenie O poštárovi Vincovi – divadlo Féder Teáter o 15.00