British Reading Club – Harry Potter and the Philosopher’s Stone

Knihy o Harrym Potterovi z pera J. K. Rowlingovej sú na svete len 25 rokov, no za tento krátky čas sa stali najpredávanejšou knižnou sériou všetkých čias. O prvej knihe z tejto kúzelnej série – Harry Potter a kameň mudrcov, sa spolu budeme rozprávať v utorok 13. decembra 2022 o 17:00. Srdečne pozývame všetkých nadšencov, ktorí sa k tejto knihe vracajú znova a znova, ale aj tých, ktorí sa príbeh o Harrym Potterovi rozhodli čítať po prvýkrát. (klub od 15 rokov)

The Harry Potter books by J. K. Rowling have been around for only 25 years but in that short time they became the best-selling book series of all time. On Tuesday 13th of December 2022 at 5pm we’ll be talking about the first book from this magical series – Harry Potter and the Philosopher’s Stone. Whether you’ve read and reread the books countless times or this will be your first time, everyone is welcome to come and join us.

Vložiť komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.