Prázdninový denník z knižnice – august

plagátPlte z korkov – 1. augusta o 10:30

Pozývame vás na vzrušujúce dobrodružstvo, kde si spoločne vytvoríme vlastné plte z korkov. Naučíme sa ako spojiť korkové štuple a vytvoriť si z nich originálne plavidlá. Každý staviteľ bude mať možnosť ozdobiť svoju plť obľúbenými farbami a vytvoriť si vlastné vlajky. Tvorivé dielne sú určené pre deti vo veku od 8 do 11 rokov v sprievode rodičov.
Na podujatie je potrebné sa prihlásiť: https://forms.gle/eUBnie3Bi9nBdMSP6

Chrobáčiky – 6. augusta o 10:30

Zoznámte sa s chrobáčikmi a inými živočíchmi, ktoré prospievajú nášmu životnému prostrediu. Podujatie je určené pre deti vo veku od 6 do 9 rokov v sprievode rodičov.
Na podujatie je potrebné sa prihlásiť: https://forms.gle/SZG6rpNuNizvnmGn6

Obleč sa a vyjadri sa! – 8. augusta o 10:30

Deti sa zoznámia s teóriou farieb, históriou batikovania a spôsobmi akými svetlo vplýva na vnímanie farieb. Vlastnoručne budú dizajnovať, viazať a farbiť svoje oblečenie a doplnky podľa vlastných predstáv. Svoj dizajn a výber farieb budú komentovať a obhajovať, aby si natrénovali ako vyjadriť vlastný názor a komunikovať svoj úmysel. Podujatie je určené pre deti vo veku od 9 do 12 rokov v sprievode rodičov.
Na podujatie je potrebné sa prihlásiť: https://forms.gle/7F1L9AnaDkufCtVb7

Zmena programu vyhradená.

PROJEKT JE SPOLUFINANCOVANÝ MESTOM ŽILINA.

Vložiť komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.