Čítajte s nami: Dočítajte sa k novému roku

Téma mesiaca december: Dočítajte sa k novému roku

Ďalší rok sa blíži k svojmu záveru a spolu s ním prichádza aj posledný mesiac celoročnej čitateľskej súťaže Čítajte s nami. Na december sme sa rozhodli ponechať vám voľný výber zo všetkých predchádzajúcich tém, ktoré sme čítali počas roka.

Pripravte sa na nový rok s našou prvou témou Predsavzatie verzus lenivosť alebo si radšej vyberiete knihu, ktorá vám pripomenie Lásku ku knihám a knižnici? Nebojte sa byť šťastní a Urobte niečo pre svoju planétu, či si radšej znova zvolíte Športový mesiac? Môžete sa vrátiť aj na Cestu s knihou alebo si na sviatky zbaľte Kufor plný kníh a Sladkého čítania. K stromčeku si pustite dobrú Hudbu alebo film z kníh alebo sa vráťte do minulosti a začítajte sa opäť do Mytológie v literatúre.

Akúkoľvek knihu si vyberiete, určite sa nezabudnite zapojiť do súťaže a to tak, že nás označíte na Facebooku alebo Instagrame (#citajteSnami #kniznicaZilina #citamsKKZA) na fotkách ako čítate, prípadne nám ukážte, ktorú z kníh ste si na čítanie vybrali.

Každý kto sa počas roka zapojil (alebo sa ešte len zapojí) aspoň jednou fotografiou bude zaradený do žrebovania o ceny. Výhercu vyžrebuje v januári 2022.

Výber kníh na čítanie nájdete v predchádzajúcich témach:

Vložiť komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.